Line-x auto krāsas kā pretrūses apstrāde Jūsu mašīnai

Neierobežota krāsu izvēle

LINE-X piedāvā personalizēt Jūsu kravas kastes aizsargpārklājumu – vai tas būtu aizsargpārklājuma tonis, kas ir pieskaņots virsbūves krāsu tonim, vai, vienkārši, Jūsu mīļākās auto krāsas tonis, ar LINE-X viss ir iespējams.

Auto Krāsas pēc Jūsu izvēles

Par pamatu ņemot auto krāsas paraugu, vai krāsu kodu , LINE-X meistari var ietonēt jebkuru mūsu augstas veiktspējas pārklājumu pēc Jūsu izvēles. Sudrabs, vai spilgti sarkans tonis- nekādu problēmu! Auto krāsas LINE-X XTRA ļauj personalizēt Jūsu pikapa izskatu ar ierasto LINE-X izturību un ilgmūžību.

Spēcīgāka aizsardzība

LINE-X XTRA sniedz papildus aizsardzību pret skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem.

UV aizsardzība

Ultravioletais starojums var mainīt pārklājuma krāsu toni. LINE-X XRTA ir radīts, lai tas nenotiktu.

Labāka spīduma noturība

LINE-X XTRA nodrošina ilgstošu spīduma saglabāšanos, kas sniedz pārklājumam „kā jauns" izskatu daudzus gadus.

Spēcīga saķere

LINE-X XTRA virsējā kārta pieķeras LINE-X pārklājumam molekulārā līmenī, radot monolītu pārklājumu, kuram virskārta nelobās no pamata pārklājuma.

Auto krāsas Xtra
Auto krāsas Xtra

Amserv Motors bija viens no pirmajiem auto centriem, kurš piekrita izmēģināt LINE-X produkciju — kravas kastes ieklājumu priekš Toyota Hilux. Saņemot pirmo automašīnu ar Linex kravas kastes ieklājumu bijām patīkami pārsteigti par attiecīgā produkta kvalitāti un pielāgošanos automašīnas formai.

Strādājot ar uzņēmumu ZRZ vienmēr esam spējuši vienoties par saprātīgu produkta cenu un augstu darba kvalitāti, kā arī punktualitāti, kas mūsdienās ir ļoti svarīgs nosacījums, lai spētu apkalpot savus klientus augstākajā līmenī.

Paldies par sadarbību, tā turpināt!!!

Armands Vimba, Amserv Motors

Vairāk par uzņēmumu

Seko
SIA „Line-X Baltic”,
Maskavas iela 457,
Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis: +371 67187410
Fakss: +371 67187409
Mobilais: +371 29 965 116