Line-X pret ieliktni

50% kravas kastes ieliktņu īpašnieki ir tos nomainījuši pret uzsmidzināmajiem pārklājumiem

Runāsim atklāti – kravas kastes ieliktņi izskatās lēti ... jo tie tādi arī ir ! Tie ir taisīti no lētas plastmasas vai gumijas , kas laika gaitā var izbalēt, savērpties un pat saplīst. Vēl sliktāk – netīrumi un mitrums krājas zem tā, veicinot kravas kastes rūsēšanu, kuru Jūs mēģiniet pasargāt. Dodiet savam pikapam, ko tas ir pelnījis. Izmetiet ieliktni un pārklājiet ar LINE-X!

 

Kastes ieliktņa „aizsardzība”  pret LINE-X aizsardzību

Kravas kastes
ieliktnis

Ilgmūžība

Kastes ieliktņi ir ražoti no plastmasas vai gumijas un daudzos tiek izmantoti zemas kvalitātes materiāli, kuri ir tendēti vērpties, deformēties un plīst.

Izskats

Kā lēta alternatīva uzsmidzināmajiem pārklājumiem, tie arī izskatās lēti. Piekritīsiet, ka savērpušies , nepieguļoši formai, tikai vienā krāsā pieejami kases ieliktņi neizskatās pievilcīgi.

Triecienu un nodiluma aizsardzība

Kastes ieliktņi nodrošina mehāniski barjeru, bet zem tiem krājās netīrumi un abrazīvs materiāls, kas tieši pastiprina krāsoto virsmu dilšanu.

Uzstādīšana

Tipiskai ieliktņa uzstādīšanai ir nepieciešams urbt caurumus kravas kastē. Vibrāciju rezultātā stiprinājumu vietas var izlūzt, radot trokšņus. Ir zināms, ka zem ieliktņiem krājas ūdens, kas paātrina rūsas veidošanos.

Remontēšana

Kravas kastes ieliktņus nevar salabot- tikai nomainīt.

LINE-X uzsmidzināmais poliuretāna aizsargpārklājums

Ilgmūžība

LINE-X tiek uzsmidzināts biezumā, kas nodrošina aizsardzību praktiski jebkuram pielietojumam. LINE-X meistari veic pārklājuma biezuma pārbaudi vairākās vietās, lai pārliecinātos, ka LINE-X ir kvalitatīvi uzklāts.

Izskats

LINE-X piedāvā UV aizsardzību pret izbalēšanu un bezgalīgas krāsu iespējas, lai Jūsu pikapa kravas kaste pievilcīgi izskatītos un kalpotu daudzus gadus. LINE-X pārklājums ir teksturēts un atkārto katru kravas kastes kontūru.

Triecienu un nodiluma aizsardzība

LINE-X poliuretāna aizsargpārklājumi ir ļoti daudzpusīgi- radīti ikdienas darbam. LINE-X augstā stiepes izturība un ieplēšanas stiprība ļauj bez bažām transportēt arī smagus priekšmetus.

Uzstādīšana

LINE-X tiek uzsmidzināts un stingri pieķeras visā virsmas lakumā. Oriģinālās kravas stiprinājumu vietas, ūdens drenāžas atveres un citas funkcijas tiek saglabātas tā, kā to ir paredzējis pikapa ražotājs.

Remontēšana

Papildus LINE-X piedāvātajai garantijai, LINE-X pārklājumu var salabot un atjaunot, lai tas kalpotu un izskatītos, kā jauns.

Seko
SIA „Line-X Baltic”,
Maskavas iela 457,
Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis: +371 67187410
Fakss: +371 67187409
Mobilais: +371 29 965 116