Par uzņēmumu

Un kā kļūt par dīleri

SIA Line-X Baltic

  • LINE-X uzklāšana
  • Jauno dīleru apmācība
  • Tehniskā aprīkojuma un materiālu tirdzniecība
  • Tehniskais atbalsts

SIA Line-X Baltic ir vadošie uzsmidzināmā poliuretāna aizsargpārklājumu uzklāšanas speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi savā jomā.

Mūsu klienti, kas ir novērtējuši SIA Line-X Baltic sniegtos pakalpojumus, ir automašīnu tirdzniecības uzņēmumi, valsts un pašvaldību uzņēmumi, zemnieku saimniecības, būvfirmas, namu apsaimniekotāji, ražošanas uzņēmumi, dizaineri un daudzu citu jomu un nozaru pārstāvji.

Augstvērtīgās LINE-X pārklājumu īpašības, mūsu darbinieku kompetence un uzkrātā pieredze, profesionāla pieeja katram projektam nodrošina ar LINE-X pārklāto virsmu ilgmūžību!

Par SIA ZRZ

SIA ZRZ pamatdarbības virziens, servisa ikdienas darbam nepieciešamajiem rokas instrumentiem līdz profesionālu servisa darbnīcu iekārtām:

  • dažāda veida pacēlāji
  • riteņu montāžas un balansēšanas iekārtas
  • savirzes regulēšanas iekārtas
  • diagnostikas iekārtas

Mūsu zinošie pārdevēji vienmēr palīdzēs izvēlēties pareizo risinājumu. Visai mūsu tehnikai tiek veikti garantijas un pēc garantijas remonti. Visai piedāvātajai tehnikai un iekārtām ir plašs rezerves daļu klāsts. Mūsu piedāvātajiem King Tony instrumentiem ir mūža garantija.

SIA „ZRZ" ir LINE-X® poliuretāna aizsargpārklājumu oficiālais franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs, Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā.

Meklējam sadarbības partnerus, kas vēlas kļūt par LINE-X® dīleriem un ir gatavi iekļauties veiksmīgā biznesā. Nodrošināsim ar tehniskajām konsultācijām un profesionālu atbalstu.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību
SIA „ZRZ", www.zrz.lv

Amserv Motors bija viens no pirmajiem auto centriem, kurš piekrita izmēģināt LINE-X produkciju — kravas kastes ieklājumu priekš Toyota Hilux. Saņemot pirmo automašīnu ar Linex kravas kastes ieklājumu bijām patīkami pārsteigti par attiecīgā produkta kvalitāti un pielāgošanos automašīnas formai.

Strādājot ar uzņēmumu ZRZ vienmēr esam spējuši vienoties par saprātīgu produkta cenu un augstu darba kvalitāti, kā arī punktualitāti, kas mūsdienās ir ļoti svarīgs nosacījums, lai spētu apkalpot savus klientus augstākajā līmenī.

Paldies par sadarbību, tā turpināt!!!

Armands Vimba, Amserv Motors

Aicinām uz sadarbību

Kļūstiet par veiksmīga biznesa partneri — Line-X dīleri. Piedāvājam izdevīgus nosacījumus, nodrošinām ar apmācību un profesionālu atbalstu.

Informācija pa telefonu: +371 29 965 116 un e-pastu: info@line-x.lv

 

Invitation to cooperation

Become a succesfull partner Line-X dealer. Offer favorable conditions for the provision of training and professional support.

Call us: +371 29 965 116 or e-mail: info@line-x.lv

 

Приглашение к сотрудничеству

Станьте успешным бизнес-партнером — дилером Line-X. Предлагаем благоприятные условия, обеспечиваем обучение и профессиональной поддержкой.

Информация по телефону: +371 29 965 116 и электронной почте: info@line-x.lv
Seko
SIA „Line-X Baltic”,
Maskavas iela 457,
Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis: +371 67187410
Fakss: +371 67187409
Mobilais: +371 29 965 116