Line-X Tehnoloģija

Line-X

Line-X ir īpaši izturīgi, uzsmidzināmi divkomponentu poliuretāna aizsargpārklājumi ar teicamām adhēzijas, ķīmiskās noturības, nodilumizturības un mehāniskās noturības īpašībām.

LINE-X poliuretāna materiāli tiek uzklāti ar specializētām augstspiediena industriālajām iekārtām. Uzsmidzinātais materiāls sacietē 3-6 sekunžu laikā- ātrais cietēšanas laiks ļauj uzklāt LINE-X uzreiz vairākās kārtās bez notecējumiem, nopilējumiem jebkurā biezumā -maksimālais pārklājuma biezums tehnoloģiski nav ierobežots.

LINE-X materiāli nesatur organiskos šķīdinātājus un gaistošas vielas- tam ir 100% cietvielu sastāvs. Mūsu poliuretāna pārklājumi ir pilnīgi droši un nekaitīgi veselībai.

 • Mehāniski izturīgs (triecieni, skrāpējumi, nodilumizturība, utt.)
 • Virsmu aizsardzība pret koroziju
 • Aizsardzība pret dažādu ķīmisku vielu bojājumiem
 • Izcila saķere ar dažādām virsmām (metāls, koks, krāsotas virsmas, betons, kompozīti, putu polistirols, utt.)
 • Ātri cietējošs (nav nepieciešama termiskā apstrāde)
 • Neslīdošs, drošs gājējiem pat uz slapjām virsmām
 • Nemaina savas īpašības pie -40 līdz 100° C
 • Viegli kopjams, neuzņēmīgs pret netīrumiem
 • Iespējams uzklāt jebkurā biezumā sākot ar ~1mm
 • Triecienus un vibrāciju absorbējošs
 • Lieliski izskatās, pieejams dažādās krāsās
 • Ātri uzklājams, virsmas var sākt ekspluatēt jau drīz pēc apstrādes
 • Sertificēts-nekaitīgs kontaktā ar dzeramo ūdeni un pārtiku
 • Monolīts, bez šuvēm
 • 100% pieķeras visā virsmas laukumā- nepārspējamas hidroizolējošas īpašības
 • Ugunsnoturīgs (specializēti LINE-X materiāli) *

Aprīkojums

LINE-X produktu iestrādei ir nepieciešamas īpašas iekārtas, kas ir spējīgas nodrošināt:

 • 1:1 dozēšanu pēc tilpuma
 • Materiālu temperatūru 60-80 °C
 • Komponentu sajaukšanu pistoles uzgalī
  augsta spiediena vidē (140-170 Bar)
Graco Reactor H XP3

Graco E-10hp

ir elektriski darbināms, viegli pārvietojams, divu komponentu reaktors, kas ir piemērots nelieliem darbiem. Aparātam ir divas tvertnes, kuru kopējā ietilpība ir aptuveni 60L. E-10 ir darbināms no sadzīves 220V elektrotīkla. Piemērots poliuretāna un putupoliuretāna materiālu uzklāšanai nelielos apjomos.

Graco Reactor 2 E-XP2

ir industriāls, elektriski darbināms, divu komponentu augstspiediena reaktors, kas paredzēts apjomīgiem poliuretāna aizsargpārklājumu uzklāšanas darbiem (piem. Line-X), kur nepieciešams īpaši augsts darba spiediens (līdz 240 bar).

Graco Reactor 2 E-30

ir industriāls, elektriski darbināms, divu komponentu reaktors, kas, galvenokārt, piemērots apjomīgiem putupoliuretāna uzklāšanas darbiem. Izmantojot E-30, tā operatoram ir pilnīga kontrole pār izsmidzināmo materiālu temperatūru, spiedienu un citiem uzdotajiem parametriem.

Graco Reactor 2 H-XP3

ir industriāls, hidraulisks, divu komponentu augstspiediena reaktors, kas paredzēts apjomīgiem poliuretāna un putupoliuretāna uzklāšanas darbiem. H-XP2 priekšrocība ir tā augstā uzticamība un zemās apkopes izmaksas. Izmantojot šo iekārtu, operatoram ir pilnīga kontrole pār materiāla temperatūru, darba spiedienu un citiem svarīgiem parametriem, piemēram, materiāla patēriņu.

Line-X produkti

XS-100

Izsmidzināms, divkomponentu, izturīgs hibrīda poliuretāns, kurš nesatur gaistošas organiskas vielas un satur aktivatorus ātrai sacietēšanai. Piedāvā izcilu saķeri ar pareizi sagatavotām virsmām, aizsargās Jūsu vērtīgo aprīkojumu pret mehāniskiem bojājumiem, koroziju, kā arī pret dažādu ķīmisko vielu agresīvo iedarbību.

XS-152 FR

Line-X XS-152 ir izsmidzināms, divkomponentu, poliētera poliestera epoksīda poliuretāna aizsargpārklājums ar antipirēnām īpašībām. Elastīgs, liesmas slāpējošs, neslīdošs pārklājums jumtiem, sabiedriskām ēkām , industriālām ēkām un visur, kur svarīga ugunsdrošība un materiāla elastība.

XS-350

Line-X XS-350 ir izsmidzināms, divkomponentu, ļoti izturīgs, tīrs poliuretāns, nesatur organiskas gaistošas vielas. Īpaši nodilumizturīgs, blīvs, ķīmiski noturīgs, izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem. XS-350 nodrošina vislabāko virsmas aizsardzību.

XS-650

Izsmidzināms divkomponentu alifātisks poliuretāns, kas nodrošina izcilu UV stabilitāti, saglabājot tās pašas nodilumizturības, un citas Line-X aizsargpārklājumu īpašības. Var iegūt jebkurā krāsā.

ULTRA

Inovatīvs pārklājums auto virsbūvēm un citām detaļām. LINE-X ULTRA ir salīdzinoši plāns, uzsmidzināms pārklājums, kas lieliski izskatās. ULTRA ir UV stabils pārklājums, saglabās krāsu un spīdumu. LINE-X ULTRA ir alternatīva pulverkrāsošanai visur, kur nepieciešams elastīgāks un triecienizturīgāks pārklājums.

Aspart-X

Aspart-X ir divkomponentu alifātisks poliuretāns. Izmantojams, kā dekoratīvs grīdu aizsargpārklājums grīdām sabiedriskās ēkās, garāžām, terasēm, koka u.c. virsmām.

Pārklājumam ir higiēnas sertifikāts. Pārklājuma virskārtā var iestrādāt abrazīvas daļiņas, kas nodrošina neslīdošu virsmu. Uzklājams ar platu rullīti, katra pārklājuma kārta sacietē aptuveni 2 stundu laikā.

 

 

Seko
SIA „Line-X Baltic”,
Maskavas iela 457,
Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis: +371 67187410
Fakss: +371 67187409
Mobilais: +371 29 965 116